Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Smak lodu truskawkowo-brzoskwiniowego Yuoto XXL Max 3500 zaciągnięć elektryczny waporyzator z cewką z siatki
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL Max 3500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh wystarczy na 4000 zaciągnięć |
Yuoto Thanos 5K Jednorazowe urządzenie Vaping E-papierosy Zestawy startowe Łatwy w użyciu Parownik Fabryka Hurtownia
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vaping |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 |
| Model nr.: | Thanos |
| Pojemność soku: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Gotowy zapas Yuoto Thanos Akumulator Jednorazowy waporyzator 5000 zaciągnięć Bateria 650 mAh Dostępne wszystkie smaki
| Nazwa produktu: | E-papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna SS304 + powłoka w sztyfcie |
| Model nr.: | Thanos |
| Pojemność soku: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
Jednorazowe kapsułki e-cig o niskiej zawartości nikotyny 20mg Butelka Yuoto 600 Puszek Antonovka Jabłko 2ml
| dmuchnięcia: | ≈600 |
|---|---|
| Bateria: | 400mAh |
| Nikotyna: | 20 mg/ml |
| Smaki: | 14 smaków do wyboru |
| Waga: | 27 g/szt |
Truskawkowy Arbuz Lód 5000 Zaciągnięć Jednorazowy Vape Pod Yuoto Thanos Cewka Siatkowa 14 ml Ejuice 650 mAh Bateria z Chin
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mah |
Truskawkowy Arbuz Lód 2500 Zaciągnięć Jednorazowy Vape Pod Yuoto XXL 7 ml Ejuice 1200 mAh Bateria z Chin
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Yuoto 1500 Puff Jednorazowy Vape Niestandardowy I Vape Elektroniczny papieros E Płyn
| dmuchnięcia: | 1500 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 5,0 ml |
| Bateria: | 900 mAh |
| Smak: | Lód z mango |
5000 zaciągnięć Jednorazowy Vape Pod Brzoskwiniowy smak Yuoto Thanos Cewka z siatki 14 ml Ejuice 650 mAh Bateria z fabryki w Chinach
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 14ml |
| Pojemność baterii: | 650 mAh |
2500 zaciągnięć Jednorazowy Vape Pod Brzoskwiniowy Smak Yuoto XXL Cewka 7 ml Ejuice 1200 mAh Bateria z fabryki w Chinach
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Blueberry Ice Jednorazowy Vape Yuoto XXL 2500 Puffs E Cigarette z 7ml E-Liquid 1200mAh Bateria
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |

