Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
podwójny smak 3000 Puff Vape Wstępnie napełniony sok 8 ml E Pojemność:
| Smak: | 10 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 4,0 ml + 4,0 ml |
| Bateria: | 1650 mAh |
| Nikotyna:: | 5% |
| waga: | 57g |
5% Nikotyna 600 Puffs Vape Certyfikat TPD Powieść Wygląd
| Smak: | Lód winogronowy |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% |
| Dmuchnięcia:: | 600puff |
| Kolor:: | Fioletowy |
| Rozmiar:: | 22,5*10*105,8mm |
850mah Bateria 2000 zaciągnięć Jednorazowy Vape Shine pro 5ml E Liquid
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 2000 zaciągnięć |
| DOPROWADZIŁO: | ŚWIECIĆ |
| POJEMNOŚĆ SOKU: | 5 ml |
Mały rozmiar 2500 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator 5% 2% nikotyny Łatwy do przenoszenia
| Smak: | 16 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Szczegóły pakowania: | 1 szt. / 52 g 10 szt. / opakowanie 1 opakowanie / 538 g 400 szt. / karton 22,5 kg / karton |
| Czas dostawy: | 2-7 dni roboczych |
Yuoto shine Pod 2000 Puffs, 5 ml E płynny elektroniczny papieros
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
Jednorazowe systemy kapsułek Yuoto Minibox Wymienny wkład 700 Puff
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 2,3 ml |
| ptyś: | 700puff |
| bateria: | 450 mah |
| nictione: | 5% |
Jednorazowe e-papierosy Yuoto Smart Pro 1500 Puff
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| Bateria: | 800 mah |
| Nictione: | 5% |
Yuoto Smart Pro 1500puff Jednorazowe Ecig 2-5%Mg 800mAh Bateria
| Smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia;: | 1500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| bateria:: | 800 mah |
50Mg Nic XXL 2500 Puffs Plus Jednorazowy waporyzator Yuoto 2500mAh
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 7,0 ml |
| dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Bateria: | 1200 mah |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
GORĄCY Model 100% Oryginalny 4000 Puff Yuoto Bubble Jednorazowy Akumulator 10 ml 650 mah
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Nazwa: | Bańka |

