Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Rosja Hot Yuoto Bubble Rechargeable Jednorazowy vape 3000 Puff 10ml Bateria soku 650mah
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
52g Yuoto Luscious, lakier do pieca Berry Ice Vape Draw Aktywowany
| Smak: | 22 smaki |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 8,0 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 3000 puff |
1350 mAh Yuoto Luscious, kieszonkowy rozmiar zbędny vape pod
| Smak: | 22 smaki |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 3000 puff |
| Szczegóły pakowania: | 1 szt. / 52 g 10 szt. / opakowanie 1 opakowanie / 538 g 400 szt. / karton 22,5 kg / karton |
| Czas dostawy: | 2-7 dni roboczych |
Yuoto Thanos 5000puff Akumulatorowe jednorazowe papierosy E 14 ml 650 mah Mesh Coil
| Nikotyna: | 5% /2% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Akumulator: | TAk |
| Smak: | Smaki Owocowe |
100% oryginalna butelka Yuoto Max 2 ml 400 mah Z certyfikatem TPD
| Nikotyna: | 5%,2%,0% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 2ml |
| Bateria: | 400mAh |
| Smak: | 10 |
| Waga: | 30g/szt. |
Elektroniczny Papieros Yuoto Plus 600 zaciągnięć Nikotyna 2ML Flasvory Owocowe
| Pojemność soku: | 2ML |
|---|---|
| Waga: | 32 g/szt |
| Wygląd zewnętrzny: | Naklejka |
| Materiały: | Pcp |
| Obszar źródłowy: | Chiny |
5 ml soku napełniony arbuzowym lodem jednorazowy Vape 1500 puff
| smak:: | Lód arbuzowy |
|---|---|
| Rozmiar:: | 19*102mm |
| bateria:: | 900 mAh |
| ptyś: | 1500 zaciągnięć |
| kolor: | różowy |
Minibar pro 4ml Vape Pod 4ml E sok Pojemność Certyfikat FCC FDA
| kolor: | 4 kolory |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 4,0 ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| cechy charakterystyczne:: | wielokrotnego napełniania (ładowalny) |
Double Flavor 3000 Puffs Jednorazowy Vape 4 ML + 4 ML E sok Pojemność
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
|---|---|
| Dmuchnięcia:: | 3000 puff |
| Nazwa: | przełącznik |
| Marka: | yuoto |
| Pojemność: | 4 ml + 4 ml |
5% 2% Nikotyna 800 Puffs Vape 600 mAh Bateria Wyjątkowy i nowatorski wygląd
| Smak: | 11 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 800puff |
| Marka: | yuoto |
| bateria: | 600 |

