Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
4 ml E Liquid 1200 Puffs Cewka z siatki Vape 16 Smaków z 5% nikotyny
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 1200 zaciągnięć |
| Marka: | yuoto |
| Model: | mini-bar |
Jednorazowe waporyzatory Yuoto 1500 Puff z 5% 2% nikotyny
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| dmuchnięcia:: | 1500 zaciągnięć |
| Pojemność soku: | 5ml |
| Kolor: | 15 |
2-5% Mg 1500 Puffs Jednorazowy Vape 800mAh Bateria 7W-12W
| Smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia;: | 1500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| bateria:: | 800 mah |
4000puff wielokrotnego ładowania Pod Vape z baterią 650mAh świecącą diodą LED 10ML
| Smak: | Smaki Owocowe |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Ptyś: | 4000 zaciągnięć |
| Lampka ledowa: | TAk |
Jednorazowy system pod Vape Pen 700 Puff SS304 Dostosowane logo
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 2,3 ml |
| ptyś: | 700puff |
| bateria: | 450 mah |
| nictione: | 5% |
Wersja w sztyfcie Yuoto Thanos 5000 Puffs Lakier piecowy 650mAh
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 5000 |
| Nikotyna: | 5% / 2% |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
11 mieszanych owoców o smaku 1200 Puff Jednorazowe Vape Dostosowane logo
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
15 Smaków 700 Puffs Vape 2,3 ml E Pojemność soku Certyfikat EMC ROHS
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 700puff |
| Szczegóły pakowania: | 1 szt. / 24g 10 szt. / opakowanie 1 opakowanie / 265g 400 szt. / karton 11,2 kg / karton |
| Czas dostawy: | 2-7 dni roboczych |
5% Nikotyna 1200 Puffs Vape 4,0 ml Pojemność Mały rozmiar 53x32x21 CM
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność soku: | 4 ml |
52g Yuoto Luscious 3000 Puffs Kolorowe dla dorosłych Długi czas gwarancji
| Smak: | 23 smaki |
|---|---|
| Nazwa: | Soczysty |
| Marka: | yuoto |
| ptyś: | 3000 puff |
| waga: | 52g |

