Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Mix Taste 304 ze stali nierdzewnej Yuoto jednorazowy waporyzator 5 ml 1500 zaciągnięć
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Typ ładowania: | Jednorazowe |
| Tryb uruchamiania: | automatyczny |
2% Nic 600 Puffs Vape Jednorazowe Yuoto 2 ml E Juice Pojemność
| Typ:: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał:: | SS304+Pctg+PC |
| Tryb uruchamiania:: | podręcznik |
| Wyświetlacz:: | Bez wyświetlacza |
| Mod mechaniczny:: | Niemechaniczne |
Wymienny wkład 1200 zaciągnięć Vape o doskonałym smaku
| cewka: | cewka z siatki |
|---|---|
| pojemność ejku: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| Marka: | yuoto |
| Model: | mini-bar |
OEM ODM 22x110mm Jednorazowe Vape 1200 Puffs nie do ponownego naładowania
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| waga: | 39 gramów |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| cewka: | cewka z siatki |
| smak: | 1 5 |
650mah 1200 Puffs Vape, 22x110mm E Vapor Cigarette bez konserwacji
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
7W-12W Jednorazowe E Cig Vape 100% Oryginalny Yuoto Plus 800 puff 3.5V
| smak:: | 11smak |
|---|---|
| ptyś:: | 800puff |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,5 ml |
| bateria:: | 600 mah |
OEM ODM 1200 puff Jednorazowe batoniki Vape 11 o smaku mieszanych owoców
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
OEM 2000 Puffs Jednorazowy Vape, niestandardowy elektroniczny papieros PCTG
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-10 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| : | |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
Strawberry 2000 Puffs Jednorazowy Vape OEM / ODM Mały rozmiar
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% lub 2% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| waga: | 46g |
Blueberry Raspberry 2000 Puffs Jednorazowy materiał Vape SS304 PCTG PC
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% lub 2% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| MODEL: | POŁYSK PRO |

