Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Certyfikat ROHS Yuoto 700 Puffs Jednorazowy Vape 2% 5% Nikotyna
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
Youto Thanos 5000 Puff Jednorazowe Vape Pod Koncentracja nikotyny Możliwość dostosowania
| Nazwa: | Thanosa |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 5000 |
| Nikotyna: | 5% / 2% |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
100% oryginalny 3000 puff Yuoto Bubble jednorazowy akumulator 10 ml 650 mah
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Nazwa: | Bańka |
Akumulator jednorazowy Big Puff Yuoto Bubble 3000 Puff Battery 650 mah
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Nazwa: | Bańka |
Big Puff Akumulator Yuoto Bubble Jednorazowy 3000 Puff E Juice 10ml
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Nazwa: | Bańka |
OEM ODM Bliski Wschód Yuoto Luscious 3000puff Jednorazowy 5 ml E-Liquid
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
4.0ml Bateria 650mAh YUOTO Minibar 1200 Puff 15 Smaków Jednorazowy Vape
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
7W-12W 1200 Puff Yuoto Minibar Jednorazowy Vape 15 Smak E Sok
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
Jednorazowy Vape Yuoto Minibar 1200 Puff 15 Smak 4,0 ml Bateria 650 mAh
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
Rosja Hot Yuoto Mini Bar 1200 Puff Jednorazowy 15-smakowy E-Juice Pojemność 4 ml
| smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia :: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 4ml |
| Bateria:: | 650 mAh |

