Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
10 ml E Juice Akumulator Jednorazowy elektroniczny papieros Yuoto 4000 puffs Bubble
| Nikotyna: | 5% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 605 mah (za opłatą) |
| Berło: | Typ C |
| Cewka: | Cewka z siatki |
3000 zaciągnięć zatwierdzonych przez ROHS Yuoto Luscious z baterią 1350 mAh
| dmuchnięcia: | 3000 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 8,0 ml |
| Bateria: | 1350 mAh |
| smaki: | 22 |
Rysuj aktywowany jednorazowy waporyzator 1500 zaciągnięć, jednorazowy waporyzator o smaku 800 mah
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |
PCTG 1200 Puffs Vape 22x110mm Rozmiar 11 Smak Mieszanych Owoców
| Smaki: | 15 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 |
| Nictione: | 5%2% |
| Waga: | 33G |
| Bateria: | 650 mAh |
Yuoto Mini Bar 1200 Puff Vape Jednorazowy 11 o smaku mieszanych owoców
| ptyś: | 1200 |
|---|---|
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
| cewka: | cewka z siatki |
| waga: | 39g |
PCTG 1200 Puffs Vape 22x110mm Rozmiar 11 Smak Mieszanych Owoców
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| Model: | mini-bar |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 12 |
| nictione: | 5%2% |
Yuoto mini pudełko 700 Puffs Vape jednorazowe 15 Flavour 22g lekkie
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| Bateria:: | 450 mAh |
Jednorazowy Vape Yuoto Smart Pro 5 ml z wbudowaną baterią 800 mAh
| Kolor: | Zielony różowy, niebieski |
|---|---|
| cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |
wymienny wkład papierosowy Vape E 12 o smaku mieszanych owoców
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| waporyzować: | elektroniczne papierosy |
Typ c płatny Vape 4500 Puffs jednorazowe 5% siły nikotyny
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 10ml |
| ptyś: | 4500 zaciągnięć |
| nictione: | 5% |
| bateria: | 650 mah |

