Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Guava Ice Flavor Yuoto 700 Puffs Vape Jednorazowy 15 Flavor 50mg/ml
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
Cewka z siatki i akumulator Jednorazowy elektroniczny papieros Yuoto 10 ml E Juice
| Nikotyna: | 5% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 605 mah (za opłatą) |
| Berło: | Typ C |
| Cewka: | Cewka z siatki |
Yuoto TPD Produkt 700 Puffs Mini Box Vape Jednorazowy 15 Sok smakowy 2,0 ml Nikotyna 2% bateria 450 mAh
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
Lakier piecowy 15 smaków Yuoto wielokrotnego ładowania jednorazowy waporyzator 14ml E Liquid
| dmuchnięcia: | 5000+zaciągnięć |
|---|---|
| Nikotyna: | 5,0% |
| Pojemność e-soku: | 14,0 ml |
| Bateria: | 650,0 mAh |
| Smak: | 15 smaków |
100% Oryginalny Yuoto XXL 2500 Puff Jednorazowy Vape 7 ml E Płyn 1200 mAh 23 Smaki
| Nikotyna: | 5%,2%,0% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Smak: | 25 |
| Waga: | 52 g/sztuka |
3500 Puff Yuoto Xxl Max Jednorazowy Vape Oryginalna fabryczna siatkowa cewka z 9 ml
| dmuchnięcia: | ≈3500 zaciągnięć |
|---|---|
| Materiał: | Odzież skórzana |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Nikotyna: | 0%,2%,5% |
| Struktura atomizacji: | Cewka z siatki |
cewka z siatki Yuoto Bubble 10ml E sok Jednorazowy elektroniczny papieros
| Nikotyna: | 5% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 605 mah (za opłatą) |
| Berło: | Typ C |
| Cewka: | cewka z siatki |
15 smaków Yuoto Mini Bar, 1200 Puff Jednorazowy Vape 650 mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 15 |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność soku: | 4 ml |
23 Smaki Vaporizer Pen Kit, SS304 PCTG PC Vape Pen Pod System
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 23 |
| dmuchnięcia: | 1500 |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
Jednorazowe 3000 puff Yuoto Luscious 27 Flavour 1350 mAh Bateria 42g Waga
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |

