Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
23 Flavors Vaporizer Pen Kit, SS304 PCTG PC Vape Pen Pod System
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |
Yuoto 1500 Puffs Fruit Flavour Jednorazowy papieros, Shisha Vape Pen Pod System
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 1000000 sztuk |
| : | |
| : |
7 ml 2500 pufów jednorazowego wape 1200mAh pojemność baterii
| Kolor: | Cały kolor |
|---|---|
| Waga: | 52g |
| Pakiet: | 1 szt./op |
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh |
| Nazwa produktu: | Jednorazowy waporyzator 2500 zaciągnięć |
Yuoto Minibar 1200 Puffs Vape, ODM 4ml Jednorazowe batony Vape
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
|---|---|
| kolor: | 15 |
| cewka: | cewka z siatki |
| karton: | 400 sztuk |
| Pakiet: | 10 sztuk |
4 ml jednorazowego waporyzatora YUOTO, mini bar 1200 zaciągnięć jednorazowy system kapsułek
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
Yuoto Mini Bar E Papieros Vape Pen 1200 Puff z 2%, 5% nikotyną
| smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia :: | 1200 zaciągnięć |
| nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 4ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
5% nikotynowy płynny elektroniczny papieros Vape, 2000 zaciągnięć E Cig Vapes
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| PTYŚ: | 2000puff |
ODM 700 Puffs Vape, 22 * 110 mm Jednorazowe Vape E Cigs 450 mAh baterii;
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 2,3 ml |
| ptyś: | 700puff |
| bateria: | 450 mah |
| nictione: | 5% |
Truskawkowy Banan Yuoto Luscious 3000 Puff 27 Smak 1350 mAh Bateria
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Yuoto 2500 Puffs Flavors Vaporizer Pen Kit 23 Smaki 5% 1200 MAh Bateria Jednorazowa Brzoskwinia Lód
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |

