Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
1200 Puff Jednorazowy Vape Yuoto Minibar 15 Flavour E Juice 4.0 ml Bateria 650 mAh
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
15 Flavour E Juice 4,0 ml Yuoto Jednorazowy Vape Minibar 1200 Puff Bateria 650 mAh
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
Bateria 650mAh Yuoto Minibar 1200 Puff Jednorazowy Vape 15smak E Juice 4.0ml
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
14ml E Juice 5000puff Yuoto Thanos Jednorazowa bateria Vape 650mAh
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAk |
Yuoto 2500 Puffs Flavors Vaporizer Pen Kit 23 Smaki 5% Vape Pen Pod System
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |
650 mAh Bateria Yuoto Thanos 5000 Puffs 15 Owocowych smaków Cewka z siatką Akumulator
| Nazwa: | Thanosa |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 5000 |
| Nikotyna: | 5% / 2% |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
Prywatna forma Yuoto Thanos 5000 Puffs Mesh Coil Akumulator 650 mah
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAK |
Bateria 650mAh Yuoto Thanos 5000puff Angielska wersja tak popularna
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAK |
Akumulator Yuoto Pod Vape z baterią 650 mAh świecącą diodą LED
| Smak: | 1. owoc marakui 2. lód z mango 3. banan 4. herbata cytrynowa 5. arbuz pomarańczowy 6. winogrona 7. l |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Ptyś: | 4500puff |
| DOPROWADZIŁO: | TAk |
YUOTO XXL Flavor Vape Pen 1200 mAh Wygląd baterii
| Smak: | 16 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |

