Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
4500 Puffs Yuoto Bubble 650mah bateria z 15 mieszanymi owocami smakowymi
| waporyzować: | elektroniczne papierosy |
|---|---|
| Pojemność: | 10ml |
| ptyś: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| bateria: | 650 mah |
56g Yuoto Bubble Ostatni prawie 4500 zaciągnięć Aktywowany mechanizm wystrzeliwania
| waga: | 57g |
|---|---|
| Pojemność: | 10ml |
| ptyś: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| bateria: | 650 mah |
22x112mm Yuoto Luscious 5% zintegrowany akumulator nikotyny 1650 mAh
| smak :: | 22smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| bateria: | 1650 mah |
YUOTO Minibar 1200 Puff Jednorazowy Vape 15 Smak E Sok 4.0 ml Bateria 650 mAh
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku: | 4ml |
| Bateria: | 650 mah |
HOT Yuoto Smart Pro 1500puff 2-5% Mg Jednorazowy wygląd linii Ecig Square
| Smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia;: | 1500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| bateria:: | 800 mah |
2 ml E Juice Butelka Yuoto 600 zaciągnięć 400 mAh Pojemność baterii z TPD
| dmuchnięcia: | 600 zaciągnięć |
|---|---|
| Nikotyna: | 2,0% |
| e-sok: | 2,0 ML |
| Bateria: | 400 mAh |
| Smak: | 14 smaków |
23 Smaki 1500 Puffs Jednorazowy Vape 5ml E Juice Pojemność Certyfikat CE CF
| Smak: | 23 smaki |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 5,0 ml |
| Bateria: | 900 mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 1500 zaciągnięć |
mały Jednorazowy Vape 700 Puffs 5% 2% Certyfikat TPD nikotyny.
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 2,3 ml |
| Bateria: | 450 mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 700puff |
15 Flavour 1200 Puffs Automatyczny system wypalania Vape dla 21+ dorosłych
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 4 ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 1200 zaciągnięć |
5% Nicotine 800 Puffs Vape FCC Zatwierdzenie FDA Z baterią 600 mAh
| Smak: | 11 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 2,5 ml |
| Bateria: | 600mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 800puff |

