Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
5% Nikotyna Yuoto Thanos 5000 Puffs Pen Hookah 14ML 650mAh Cewka z siatki z typem C
| Ptyś: | 5000 zaciągnięć |
|---|---|
| sól nikotynowa: | 5,0% |
| E płyn: | 14ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Smak: | 19 smaków |
3000 Puff Mini Bar PRO, Good Taste Yuoto Jednorazowy Vape
| Materiał: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Uprzejmy: | Rozpylacz |
| cewki: | Niewymienne |
| Disposable: | Disposable |
Yuoto XXL 2500 puffs Jednorazowy Vape Pen, Puff Plus Electronic Hookah Jednorazowy Pod
| Typ:: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał:: | Pkt |
| Orzecznictwo:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Rodzaj ładowania:: | Jednorazowe |
| Tryb uruchamiania:: | waporyzator |
100% oryginalny Yuoto XXL Vape Pen, 2500 zaciągnięć Youto jednorazowy kij
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Jednorazowe |
| Tryb uruchamiania: | waporyzator |
| Wyświetlacz: | Bez wyświetlacza |
8 ml 3000 zaciągnięć Jednorazowy Vape, jednorazowy papieros Yuoto E
| Typ: | Jednorazowe |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Typ ładowania: | kabel |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Jednorazowe urządzenie Vape Luscious 3000 Puffs 8Ml E Liquid Yuoto
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3000 |
| E płyn: | 8 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1350mAh |
Zatwierdzone przez DGM urządzenie XXL 2500 Puffs Vape wykonane z soli nikotyny
| Nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1200mAh |
Jednorazowe papierosy E Vape Pen Yuoto Thanos 5000puff 650mAh Cewka z siatki
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAk |
Jednorazowe papierosy E Vape Pen Yuoto Thanos 5000puff 650mAh Cewka z siatki
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAk |
Jednorazowe papierosy z cewką siatkową Vape Pen Yuoto Thanos 5000puff 650mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAk |

