Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Fruit Flavour 1500 Puffs Jednorazowe waporyzatory ze stali nierdzewnej
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 23 |
| dmuchnięcia: | 1500 |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
22x110mm 1500 zaciągnięć jednorazowy waporyzator, 900 mAh waporyzator w kształcie pióra
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 23 |
| dmuchnięcia: | 1500 |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
5 Sól nikotynowa 1500 Puff Vape Elegancki wstępnie wypełniony smukłą sylwetką
| Marka: | Marka Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 23 |
| dmuchnięcia: | 1500 zaciągnięć |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
5 ml Pojemność 1500 zaciągnięć Jednorazowy wymienny wkład Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 23 |
| dmuchnięcia: | 1500 |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
Yuoto 4500 Puff Vape 15 Mieszane owoce o smaku cylindrycznym w Elfbar
| waporyzować: | elektroniczne papierosy |
|---|---|
| Pojemność: | 10ml |
| Ptyś: | 4500puff |
| Nictione: | 5% |
| Bateria: | 650 mAh |
Guava Ice Yuoto Jednorazowy Vape 700 Puffs 15 Smak 22g 450mAh
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
700 Puffs Yuoto Mini Box Vape Jednorazowe 15 Smak 36*66*12mm
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
Jednorazowe pudełko Yuoto Mini Box 700 Puffs Vape 15 Bateria smakowa 450 mAh E Sok
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
Yuoto Guava Ice 3000puff Jednorazowy Vape 27 Smak 1350 mAh Bateria 42g Waga
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
1350mAh Bateria Yuoto Luscious 3000puff Jednorazowy Vape 27 smak Guava Ice
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |

