Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto 600 Puffs Mesh Coil Jednorazowa bateria Vape 400 mah
| Nikotyna: | 5%,2%,0% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 2ML |
| Bateria: | 400 mAh |
| Smak: | winogrono |
| Waga: | 30 g/szt |
TPD Vape 600 Zaciągnięć Yuoto Jednorazowy Papieros 2ml Sok 400mAh
| Nikotyna: | 2%,0% |
|---|---|
| e-sok: | 2ML |
| Bateria: | 400 mAh |
| Funkcja: | Kwadratowy kształt |
| Materiał: | Naklejka |
3500 zaciągnięć XXL MAX NOWOŚĆ Yuoto Jednorazowa cewka z siatki lodowej Vape Mango 5% 2% nikotyny
| smaki: | 23 |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 9ML |
| Siła nikotyny:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| smaki: | lód z mango |
| Nadaje się do: | więcej niż 18 lat |
14ML 650mAh Yuoto Thanos E Papieros, 5000 Puffs Pen Hookah Mesh Cewka Z Typem C
| Ptyś: | 5000 zaciągnięć |
|---|---|
| sól nikotynowa: | 5,0% |
| E płyn: | 14ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Smak: | 19 smaków |
Fruit Flavours Yuoto Thanos 5000 zaciągnięć Jednorazowa cewka Vape Mesh Rechargeable
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mAh |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
Yuoto Mini Bar 1200puff Jednorazowy Vape 11 Smak Mieszanych Owoców
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| Ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| Bateria: | 650 mah |
| Nictione: | 5% |
Kaseta wymienna Yuoto Jednorazowy Vape 1500 Puff 950mah
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 5ml |
| Ptyś: | 1500 zaciągnięć |
| Bateria: | 950 Mah |
| Nictione: | 5% |
4 ml jednorazowego waporyzatora YUOTO, jednorazowy papieros E 1200 Puff
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
5 ml 2000 Puffs Jednorazowy Vape, Yuoto shine Jednorazowy długopis pod
| waporyzować: | możliwe |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
5 ml zestawy soków Vape Pod 23 smaki Bez przycisków skomplikowanych ustawień
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 23 |
| dmuchnięcia: | 1500 |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |

