Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
15 Flavor Led 2000 Puffs Jednorazowe Vape Yuoto 22*106mm
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| Nikotyna :: | 5% 2% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| Bateria:: | 850 mAh |
| Marka: | Yuoto |
5% 2% Nikotyna Led Pod Stick Jednorazowy Vape 2000 Puffs Yuoto
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| Nikotyna :: | 5% 2% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| Bateria:: | 850 mAh |
| Marka: | Yuoto |
Yuoto Shine Pro Pod Stick Jednorazowy Vape 2000 Puff E-Juice 5.0ml Bateria 650mAh
| Smak: | 15smak |
|---|---|
| Nikotyna :: | 5% 2% |
| Pojemność e-soku:: | 5,0 ml |
| Bateria:: | 850 mAh |
| Marka: | Yuoto |
2% 5% Nikotynowy MiniBar Yuoto Jednorazowy Vape 1200 Puff 15-smakowy Bateria 650 mAh
| smak:: | 15smak |
|---|---|
| dmuchnięcia :: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| rozmiar:: | 18*101,6mm |
| Zakres mocy:: | 7W-12W |
15 smaków 5000 puffs Yuoto wielokrotnego ładowania jednorazowy waporyzator 14 ml E płyn 650 mAh
| dmuchnięcia: | 5000+zaciągnięć |
|---|---|
| Nikotyna: | 5,0% |
| Pojemność e-soku: | 14,0 ml |
| Bateria: | 650,0 mAh |
| Smak: | 15 smaków |
Bateria 650mAh 22 Smak Yuoto Bubble Jednorazowy Vape Akumulator 4000 Puff
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mah |
| Berło: | Typ-C |
22 Smak Yuoto Bubble Jednorazowy Vape Akumulator 4000 Puff Bateria 650 mAh
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mah |
| Cewka: | cewka o oczkach 1.0 |
E Juice 5000puff Yuoto Thanos Jednorazowy Vape 14ml Bateria 650mAh Wersja na Bliskim Wschodzie
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 5%,2% |
| e-sok:: | 14ml |
| Bateria:: | 650 |
| ładowalne:: | TAk |
14ml Bateria 650mAh Yuoto Thanos Jednorazowy Vape E Juice 5000puff
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAk |
Yuoto 3000puff Luscious Jednorazowy Vape 27 Smak 1350mAh
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |

