Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
YUOTO Small Vape Pod System Wersja TPD w kształcie flakonu
| Dmuchnięcia:: | 700 |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność:: | 2,3 ml |
| Pojemność baterii:: | 450 mAh |
| Smaki:: | 15 smaków |
Yuoto Xxl 2500 Puffs Vape Stylowy wygląd Certyfikat FCC MSDS FDA
| Smak: | 20 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
Guava Ice Yuoto Luscious 3000puff Jednorazowy Vape 27smak 1350mAh Bateria 42g
| smak :: | 27smak |
|---|---|
| Waga:: | 42g |
| dmuchnięcia:: | 3000 |
| Opór:: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
27 Smak Yuoto Luscious 3000puff Jednorazowy Vape 1350mAh Bateria Guava Ice
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Guava Ice Yuoto Luscious 3000puff Jednorazowy Vape 27 smak 1350mAh Bateria
| Smak: | 27smak |
|---|---|
| Waga: | 42g |
| dmuchnięcia: | 3000 |
| Opór: | 1,6Ω |
| Bateria: | 1350 mAh |
Akumulator siatkowa cewka YUOTO Bubbles 10 ml jednorazowy długopis do e-papierosów
| dmuchnięcia: | 3000+ |
|---|---|
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 10ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Smak: | 18 |
14ml E Juice 5000puff Yuoto Thanos Jednorazowa bateria Vape 650mAh
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAk |
Yuoto Thanos Jednorazowe urządzenie 5000 Puffs Pod 5% Nic Akumulator 15 smaków
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
Yuoto Electric Jednorazowy Vape, 14,0 ml 5000 Puff Elektroniczny Papieros
| Ptyś: | 5000 |
|---|---|
| Smak: | 15 |
| Bateria: | 650 mah |
| E-sok: | 14,0 ml |
| Nikotyna: | 5% 2% 0% |
Wersja arabska 5000 Puffs Fruit Flavor Jednorazowe papierosy Vape Pen Yuoto Thanos
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna: | 5%,2% |
| E-sok: | 14ml |
| Bateria: | 650 |
| Akumulator: | TAK |

