Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
8ml Yuoto Jednorazowy Vape Luscious 3000 Zaciągnięć Urządzenie 24 Smaki
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3000 |
| E płyn: | 8 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1350mAh |
5ml 1500+ zaciągnięć YUOTO Jednorazowe zestawy Vape Pod 950mah Bateria;
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 5ml |
| ptyś: | 1500 zaciągnięć |
| bateria: | 950 mah |
| nictione: | 5% |
OEM ODM YUOTO Jednorazowy Vape 22x110mm SS304 PCTG PC Materiał
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
ODM 2000 Puffs Jednorazowy Vape, papierosy yuoto shin pro Vape E
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 850 mah |
| kolor: | 15 |
650mah YUOTO Jednorazowy Vape, 11 o smaku mieszanych owoców Prefilled Pod Vape
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
Minibar YUOTO Jednorazowy Vape Pop Wymienny wkład nie do ponownego naładowania
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
850 mAh 5.0 ml 2000 Puffs Jednorazowe Vape, Led Shining Jednorazowe urządzenia kapsułowe
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 5,0 ml |
| Bateria: | 800mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 1500 zaciągnięć |
Certyfikat MSDS Yuoto Jednorazowy Vape Rechargeable 3000 Puff
| Smak:: | 15 smaków |
|---|---|
| Nikotyna:: | 2% 5% |
| Pojemność e-soku:: | 10ml |
| Bateria:: | 650 mAh |
| Szczegóły pakowania: | 55,6*28*27,6 |
Yuoto Mini Box 700 Puffs Vape Jednorazowa bateria 15 smaków 450 mAh 2,3 ml
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |
E Juice 2,3 ml Yuoto Mini Box Vape 700 Puffs Jednorazowe 15 Smaku
| Smak:: | lód z guawy |
|---|---|
| Ptysie:: | 700puff |
| Nikotyna:: | 2%,5% |
| Pojemność e-soku:: | 2,3 ml |
| bateria:: | 450 mAh |

