Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
1650 mAh 8 ml 3000 zaciągnięć Jednorazowy Vape, Yuoto Luscious Jednorazowy Vape Pen
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Bez wyświetlacza |
| Rodzaj: | jednorazowy |
| Mod mechaniczny:: | Niemechaniczne |
| Zmienne napięcie:: | Niezmienne napięcie |
20 Hot Flavours 5000 Puffs Mesh Coil Jednorazowy Vape 14 ml E Liquid 650 mAh Bateria
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mAh |
| cewka: | Cewka z siatki |
| Smaki: | winogrono |
| Korzyść: | Akumulator |
Thanos E Juice 14,0 ml 5000 zaciągnięć Jednorazowa bateria Vape 650 mAh
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Ustawić: | pojedynczy |
| Typ ładowania: | Kabel |
| Typ: | Waporyzator jednorazowy |
5000 Puff Thanos Yuoto Entertainment Jednorazowy waporyzator z siatką o smaku owocowym
| Nazwa produktu: | Jednorazowe e-papierosy |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | 5000 zaciągnięć Wersja angielska |
| płynny: | 14ml |
| Bateria: | 650 mAh |
Nice Taste 2.0ml TPD Jednorazowy Vape 600 Puff YUOTO Smart ODM
| Nazwa: | Mądry |
|---|---|
| dmuchnięcia: | ~600 |
| Nikotyna: | 0%,2% |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 23g |
5% Nicotine 1500 Puffs Jednorazowe urządzenie Vape z baterią 800 mAh
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| cewka: | siatkówka |
| Pojemność: | 5ml |
| bateria: | 800 mah |
| nictione: | 5% |
Yuoto 5000 Puffs Jednorazowy Vape Thanos E Juice Mesh Cewka
| Pakiet: | 10 sztuk/pudełko |
|---|---|
| Port do ładowania: | Interfejs typu C |
| Smak: | 19 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 14 ml |
| Maks. zaciągnięć: | 5000 zaciągnięć |
Yuoto XXL MAX 3500 Puffs Jednorazowe Smaki Mity
| Smaki: | 23 |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 9ML |
| Siła nikotyny:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Smaki: | Mennica |
| Czas dostawy: | 7 ~ 10 dni |
Yuoto XXL Max 3500 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator 1200 mAh Bateria 9,0 ml E Juice Mesh Coil
| Typ: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Wstępne ładowanie |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
5% Nicotine Luscious 3000 Puffs Vape Device 24 Smaki 8Ml E Liquid
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3000 |
| E płyn: | 8 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1350 mAh |

