Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Luscious YUOTO Jednorazowy Vape, 3000 zaciągnięć Jednorazowe urządzenie kapsułowe
| smaki: | 22 |
|---|---|
| sok: | 8,0 ml |
| bateria: | 1350 mah |
| nikotyna: | 5% 2% 0% |
| Szczegóły pakowania: | 1pcs/52g; 1szt/52g; 10pcs/oack 538g; 10szt/dąb 538g; 400pcs/carton 22 |
Yuoto Fruit Flavor Mały Vape Pen z baterią o pojemności 900 mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Smaki: | 23 |
| dmuchnięcia: | 1500 |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
5% Nikotyna E Papierosy Vape Pen Yuoto Thanos 5000 puff Jednorazowe
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAk |
Rosja/angielskie opakowanie Yuoto Thanos 5000 kłębków Elektroniczne papierosy Vape 650 mAh 14 ml
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Smak: | Smaki Owocowe |
| Cewka z siatki: | TAk |
| Wersje: | wersja arabska/angielska/rosyjska |
Wymienny wkład Yuoto Jednorazowy Vape 2500 Puffs 23 Smaki
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |
SS304 PCTG PC Yuoto Jednorazowy Vape 2500 Puffs 23 Smaki 7,0 ml 1200 MAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |
5000 Puff Yuoto Thanos Jednorazowy Vape 650mah Akumulator
| Ptyś: | 5000 |
|---|---|
| Smak: | 15 |
| Bateria: | 650 mah |
| E-sok: | 14,0 ml |
| Nikotyna: | 5% 2% 0% |
Jednorazowe papierosy E typu Mesh Coil Elf, Yuoto Thanos 5000 Puffs Pod Device
| Pojemność e-soku: | 14ml |
|---|---|
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka: | Cewka z siatki |
| smaki: | 15 |
| Korzyść: | Akumulator |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Vape Pens, 14 ml E Juice Jednorazowe strąki
| Ptyś: | 5000 |
|---|---|
| Smak: | 15 |
| Bateria: | 650 mah |
| E-sok: | 14,0 ml |
| Nikotyna: | 5% 2% 0% |
Pakiet arabski Yuoto Thanos 5000 Puffs Vape 14 ml E Liquid 650 mAh Bateria litowa
| dmuchnięcia: | 5000+ zaciągnięć |
|---|---|
| Nikotyna: | 5,0% |
| Pojemność e-soku: | 14,0 ml |
| Bateria: | 650,0 mAh |
| Smak: | 19 smaków |

