Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
Yuoto 23 Smaki 7,0 ml 2500 zaciągnięć Jednorazowy Vape 1200 mAh Bateria 5% nikotyny
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |
Arbuz Ice Yuoto 2500 Puffs Jednorazowy Vape 23 Smaki 7ML 1200MAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |
Yuoto 23 Smaki 7,0 ml 2500 zaciągnięć Jednorazowy Vape 1200 mAh Bateria 5% nikotyny
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 2500 zaciągnięć |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Cewki siatkowe: | Nie |
XXL 2500 zaciągnięć YUOTO Jednorazowy Vape 5% Nikotyny Z Owocowym Smakiem
| Nikotyna: | 5% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Smak: | 23 |
| Waga: | 52 |
Yuoto Xxl 2500 Puff Pod stylu jednorazowy Vaping Model prywatny 1200mah bateria
| Smak: | 20 |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |
| Akumulator: | 1200 mAh |
5000 puffs Yuoto Mesh Coil Jednorazowy akumulator Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | Thanosa |
| Pojemność e-soku: | 14ml |
| Bateria: | 650 mah |
| Cewka z siatki: | TAK |
16 smaków Yuoto 3500 zaciągnięć Jednorazowa cewka Vape XXL MAX
| Pakiet: | 10 kawałków |
|---|---|
| Port do ładowania: | Interfejs typu C |
| Smak: | 16 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 9 ml |
| Maks. zaciągnięć: | 3500 chrupek |
9ml Juice Yuoto Jednorazowy Vape, Xxl Max 3500 Puffs 5% Nic Salt E Cigarette
| Materiał: | Pkt |
|---|---|
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Nieładowalny |
| Rodzaj: | Jednorazowy e-papieros |
| Ustawić: | pojedynczy |
EGO 5000 Puffs Jednorazowy Vape, urządzenie ze stali nierdzewnej Vaporiser Puff Bar Plus
| Rodzaj: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Ustawić: | pojedynczy |
| Mechaniczny mod: | Niemechaniczne |
| Zmienne napięcie: | Niezmienne napięcie |
Yuoto Thanos 5000puff Akumulator Vape Długopis 650 mAh Pojemność baterii
| Smak: | tak wiele |
|---|---|
| nikotyna: | 5%,2%0% |
| e-sok: | 14ml |
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
| Akumulator: | Tak |

