Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ yuoto vape ] mecz 1784 produkty.
650mah YUOTO Jednorazowy Vape, 11 o smaku mieszanych owoców Prefilled Pod Vape
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 4ml |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| bateria: | 650 mah |
| nictione: | 5% |
850 mAh 5.0 ml 2000 Puffs Jednorazowe Vape, Led Shining Jednorazowe urządzenia kapsułowe
| Smak: | 15 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 5,0 ml |
| Bateria: | 800mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 1500 zaciągnięć |
XXL 2500 zaciągnięć YUOTO Jednorazowy Vape 5% Nikotyny Z Owocowym Smakiem
| Nikotyna: | 5% |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Bateria: | 650 mAh |
| Smak: | 23 |
| Waga: | 52 |
16 smaków Yuoto 3500 zaciągnięć Jednorazowa cewka Vape XXL MAX
| Pakiet: | 10 kawałków |
|---|---|
| Port do ładowania: | Interfejs typu C |
| Smak: | 16 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 9 ml |
| Maks. zaciągnięć: | 3500 chrupek |
9ml Juice Yuoto Jednorazowy Vape, Xxl Max 3500 Puffs 5% Nic Salt E Cigarette
| Materiał: | Pkt |
|---|---|
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Nieładowalny |
| Rodzaj: | Jednorazowy e-papieros |
| Ustawić: | pojedynczy |
EGO 5000 Puffs Jednorazowy Vape, urządzenie ze stali nierdzewnej Vaporiser Puff Bar Plus
| Rodzaj: | ego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Ustawić: | pojedynczy |
| Mechaniczny mod: | Niemechaniczne |
| Zmienne napięcie: | Niezmienne napięcie |
5000 zaciągnięć YUOTO THANOS Jednorazowa cewka z siatki Vape Akumulator 14 ml
| Nazwa: | Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | ~5000 zaciągnięć |
| Materiał: | Naklejka |
| Bateria: | 650 mAh |
| karton: | 300 SZT |
Bateria 650 Mah Thanos 5000 zaciągnięć Vape 20 smaków 14 ml E Liquid
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 5000 |
| E płyn: | 14ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 650mAh |
Yuoto Thanos Luscious 3000 Puffs Vape 5% Nikotyna 24 Smaki
| Nazwa: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 3000 |
| E płyn: | 8 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1350mAh |
950mah Bateria Yuoto Jednorazowy Vape 1500puff 5% Nictione
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 5ml |
| Ptyś: | 1500 zaciągnięć |
| Bateria: | 950 Mah |
| Nictione: | 5% |

