Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
XXL Yuoto 5 Nicotine Vape Pen 2500 Puffs 15 o smaku mieszanych owoców
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | tak |
Nieładowalny Mini Vape Pod 2500 zaciągnięć 5 Siła soli nikotynowej
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7ml |
| bateria: | 1200 mah |
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
| Model: | XXL |
Elektroniczny papieros 22 Flavor Smoke 2500 zaciągnięć stylowy wygląd
| Smak: | 16 smaków |
|---|---|
| E-sok Pojemność:: | 7,0 ml |
| Bateria: | 1200mAh |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
1200 mah Yuoto Jednorazowy Vape, 2500 Puff Max Vapor Elektroniczny Papieros
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mah |
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| fabryka: | TAK |
Oryginalny jednorazowy Vape YUOTO Lekki 48g Dobry smak
| Smak:: | 16 smaków |
|---|---|
| Dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 2%, 5% |
| Pojemność e-soku:: | 7,0 ml |
| Bateria:: | 1200mAh |
Jednorazowy elektroniczny papieros XXL Vape, 2500 zaciągnięć Niestandardowy długopis parownika
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Marka: | Yuoto |
| Nazwa: | XXL 2500 puff |
5% nikotynowy waporyzator Yuoto XXL 2500 zaciągnięć jednorazowego e-papierosa 1350 mah
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
5% nikotynowy waporyzator Yuoto XXL 2500 zaciągnięć jednorazowego e-papierosa 1350 mah
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
OEM vape Yuoto XXL 2500 zaciągnięć jednorazowego e-papierosa 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
5% nikotynowy waporyzator Yuoto XXL 2500 zaciągnięć jednorazowego e-papierosa 1350 mah
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |

