Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
Bez nikotyny Jednorazowe papierosy E Yuoto XXL 2500 Puff 23 Smaki
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Yuoto XXL 2500 Puffs Mix Smaków W magazynie masywna chmura
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 23 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Yuoto najlepiej sprzedający się jednorazowy e-papieros XXL 2500 zaciągnięć Shisha Pen Mouse Chef 50 mg nikotyny
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Najpopularniejsze jednorazowe Ecig Yuoto 2500 zaciągnięć XXL brzoskwiniowy lód 50 mg nikotyny hurtowo
| Pakiet: | 10 sztuk/karton 400 sztuk/karton |
|---|---|
| Smak: | 35 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mah |
Gorący sprzedawanie Yuoto XXL 2500 zaciągnięć Energy Drink Flavour Jednorazowe urządzenie Vape Pod 5ml nic
| dmuchnięcia: | ≈2500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200mAh |
| Nikotyna: | 5% |
| Smaki: | 35 (owocowy, mieszany, klasyczny) |
| Waga strąka: | 52 g/szt |
Jednorazowe Vape Yuoto XXL 2500 Puffs Mint Flavour automatyczne Urządzenie
| dmuchnięcia: | ≈2500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200mAh |
| Nikotyna: | 5% |
| Smaki: | 35 (owocowy, mieszany, klasyczny) |
| Waga strąka: | 52 g/szt |
Yuoto XXL 2500 Puffs Energy Drink Flavour Jednorazowe urządzenie Vape Pod
| dmuchnięcia: | ≈2500 |
|---|---|
| Bateria: | 1200mAh |
| Nikotyna: | 5% |
| Smaki: | 35 (owocowy, mieszany, klasyczny) |
| Waga strąka: | 52 g/szt |
Yuoto Jednorazowy Vape 2500 Zaciągnięć XXL Mint Ice 5% Nikotyna 1200 mAh Bateria Hurtownia Chiny
| Pakiet: | 10 sztuk/karton 400 sztuk/karton |
|---|---|
| Smak: | 35 smaków do wyboru |
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mAh |
Yuoto Elektroniczny Papieros Jednorazowy Vape Długopis 2500 Zaciągnięć XXL Mango Ice 1200mAh 5% Nikotyny
| Pakiet: | 10 sztuk/karton 400 sztuk/karton |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
Najlepszy elektroniczny papieros 2022 Yuoto XXL 2500 zaciągnięć Guava Ice non rechageable 1200mAh Battery
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mah |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |

