Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
Yuoto XXL 2500 zaciągnięć najlepszy jednorazowy elektroniczny papieros arbuz lód 1200mAh 5% nikotyna
| Pakiet: | 10 sztuk/karton 400 sztuk/karton |
|---|---|
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
Yuoto Longest Lasting Jednorazowe E Cig XXL 2500 Zaciągnięć Podwójne Jabłko 50mg 7ml Soku
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Yuoto 2500 Puffs Flavours Vaporizer Pen Kit 23 smaki 5% 1200 mAh Bateria Jednorazowy Whisky Ice Popularny w Indiach
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Yuoto XXL Jednorazowy zestaw Vape 2500 zaciągnięć Banana Ice 1200mah Bateria 7ml sok
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Xxl 2500puff YUOTO Jednorazowy Vape, 7 ml jednorazowego e-papierosa
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
| Czas dostawy: | 5-10 dni roboczych |
Yuoto XXL jednorazowe 2500 zaciągnięć Vape Pod kawa z mlekiem z 7 ml e-płynu 1200 mAh bateria szybka wysyłka indie
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Jednorazowe kapsułki Vape 2500 zaciągnięć o smaku bananowym Yuoto XXL 7,0 ml Ejuice 1200 mAh Bateria wypełniająca Fabryka w Chinach
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Yuoto Jednorazowe E Cig XXL 2500 zaciągnięć Pop Best Pod Vape Truskawka Arbuz Lód 1200mAh 50mg
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Hurtownia jednorazowych kapsułek Yuoto XXL 2500 zaciągnięć 7,0 ml E-liquid 1200 mAh bateria 35 smaków dla większego dymu
| Nazwa produktu: | Jednorazowy długopis Vape |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
New Arrival jednorazowy elektroniczny papieros Vape 7ml e-liquid 1200mAh bateria winogronowy lód dla dystrybutorów Puff hurtownik
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |

