Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
Dobre smaki Vape Stocked Yuoto XXL 2500 zaciągnięć jednorazowego e-papierosa
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Piękny design Yuoto XXL 2500 zaciągnięć jednorazowego e-papierosa 5% nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Oryginalne smaki Yuoto XXL 2500 Puff, jednorazowy papieros E 2% hurtowa sprzedaż nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Oryginalne smaki Yuoto XXL 2500 Puff, jednorazowy papieros E 2% fabryka hurtowa nikotyny
| Nazwa produktu: | Yuoto XXL 2500 Chrupek |
|---|---|
| smaki: | 19 |
| Kształt: | Popularny |
| Aplikacja: | Rozrywka w barze, impreza, relaks |
| Waga: | 46g |
Yuoto XXL Jednorazowy Vape Hurtownia 2500 Zaciągnięć Marakuja 50mg Nikotyna 1200mAh
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Yuoto XXL 2500 puffs Jednorazowy Vape Pen Atomizer Shisha Electronic Hookah
| Typ: | Jednorazowy Elektroniczny Papieros |
|---|---|
| Materiał: | Pkt |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Jednorazowe |
| Tryb uruchamiania: | waporyzator |
Długotrwały Vaping Pen Vaporizer jednorazowy Xxl Pro 1200mah
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Zaciągnięcia Yuoto XXL PRO 2500 |
| Pojemność płynna: | 7,0 ml |
| Pojemność akumulatora: | 1200 mAh |
najlepiej sprzedający się puff Yuoto XXL 2500 Dispossible Vape 35 smaków dostępnych w dobrej cenie
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| E płynna pojemność: | 7 ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mah |
| dmuchnięcia: | 2500 |
| smaki: | 35 |
ODM Yuoto XXL 2500 zaciągnięć Jednorazowe kapsułki 1200 mAh Bateria 7,0 ml Ejuice 0% 2% 5% Nikotyna z fabryczną ceną hurtową
| Nazwa produktu: | Jednorazowe e-papierosy |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | 2500 zaciągnięć |
| płynny: | 7ml |
| Bateria: | 1200 mAh |
Yuoto XXL 2500 zaciągnięć Jednorazowa bateria 1200 mAh 7,0 ml Ejuice Banana o smaku lodu dla Indii
| Nazwa produktu: | Jednorazowe e-papierosy |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | 2500 zaciągnięć |
| płynny: | 7ml |
| Bateria: | 1200 mAh |

