Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
yuoto jednorazowe vape xxl 2500puff Jednorazowe e-papierosy
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| Model: | XXL |
| ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| waga: | 52g |
| Pakiet: | 10 sztuk |
Świetna cena Jednorazowe 2500 zaciągnięć Yuoto Elektroniczny Papieros Vape Pod Produkt
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
YUOTO 2500puff XXL Owocowy Smak Jednorazowe e-papierosy Vape Długopis Bateria 1200 mAh
| Smak: | 24 Smak owocowy |
|---|---|
| Pojemność e-soku:: | 7,0 ml |
| Karton: | 400 sztuk |
| dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Bateria: | 1200 mah |
przenośny Kompaktowy Papieros E Wstępnie napełniony 7 ml E Płynna Pojemność
| Model: | XXL |
|---|---|
| Pojemność: | 7ml |
| bateria: | 1200 mah |
| ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| waga: | 52g |

