Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
Small Bubble Yuoto Bottle 600puffs, certyfikaty TPD Mesh Coil Electronic Cigarette
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Nazwa: | 600 Chrupek |
| Pojemność e-soku: | 2,0 ml |
| Bateria: | 400 mah |
| Cewki siatkowe: | TAK |
Yuoto vape dym 2500 zaciągnięć Oryginalny Yutu Jednorazowy Vape gorący
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
jednorazowy vape dubai Hottest Yuoto XXL 2500puffs elifbar pod
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
Hot XXL 2500 puff Yuoto jednorazowy vape Talerz z naklejkami 7 ml soku i 22 kg / ctn
| Nazwa: | XXL |
|---|---|
| Karton: | 400szt./200szt |
| Materiał: | Naklejka |
| Pakiet: | 10 sztuk |
| smaki: | 35 |
yuoto xxl 2500 puff 35 dostępnych smaków 5% nikotyny pojemność baterii 1200 mAh
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton (rozmiar kartonu: 56 CM * 28 CM * 25,5 CM) |
|---|---|
| Czas dostawy: | 6 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 1000000 sztuk rocznie |
| : |
Factory Direct hurtownia Yuoto XXL 5% nikotyny 2500 zaciągnięć Pina Coloda smak lodu jednorazowe elektroniczny papieros Vape
| dmuchnięcia: | 2500 |
|---|---|
| Stężenie nikotyny: | 5% |
| Gwarancja: | 3 miesiące |
| Smak: | Wiele |
| Zmienne napięcie: | Niezmienne napięcie |
Kraje europejskie 5% Yuoto 2500 Puffs Ecig Pod Jednorazowy elektroniczny papieros Vape Pen
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mah |
| Pojemność e-soku: | 7 ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| fabryka: | TAK |
Yuoto XXL 2500puffs Jednorazowy zestaw Vape 1200mAh 7ml Elektroniczny papieros
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | tak |
Jednorazowy elektroniczny papieros XXL Vape, 2500 zaciągnięć Niestandardowy waporyzator w Chinach
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| dmuchnięcia:: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna:: | 5% lub 2% |
| Marka: | Yuoto |
| Nazwa: | XXL 2500 puff |
1200mAh Yuoto XXL 2500 Puffs Vape Pen Jednorazowe smaki owocowe 7ml
| Smak: | Smak owocowy |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% lub 2% |
| Marka: | Yuoto |
| Pojemność e-soku: | 7,0 ml |

