Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
Vape Pod Yuoto XXL 2500 zaciągnięć 35 smaków i 1200 mAh Pojemność baterii Niski poziom nikotyny Wysoki smak
| Szczegóły pakowania: | 1szt / 52g 10szt / opakowanie 400szt / karton |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 1000000-200000PCS na tydzień |
| : |
Sprzedam Jednorazowy Elektroniczny Papieros Yuoto Aloes Czarna Porzeczka 35 Smaków 1200mAh
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Bateria: | 1200 mAh |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
2022 Hot sprzedaży Yuoto jednorazowy elektroniczny papieros Lychee Ice China 5% nikotyna 1200aAh
| Początek: | Shenzhen |
|---|---|
| Siła nikotyny: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Bateria: | 1200 mah |
| Waga: | 1szt/52g 1 opakowanie/527g 22kg/karton |
| Tryb uruchamiania: | Czujnik |
Hurtownia Vape Pen 2022 nowy projekt jednorazowy parownik z najniższą ceną 7ml e-liquid 1200mAh bateria Blueberry Ice
| Nazwa produktu: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Model nr.: | Yuoto XXL 2500 zaciągnięć |
| Pojemność płynna: | 7,0 ml |
| Pojemność baterii: | 1200 mAh |
Jednorazowe Xxl Yuoto Vape, 2500 puff Jednorazowe papierosy E Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| Kolor: | 15 |
Jednorazowe Xxl Yuoto Vape, 2500 puff Jednorazowe papierosy E Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| Kolor: | 15 |
Jednorazowe Xxl Yuoto Vape, 2500 puff Jednorazowe papierosy E Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| Kolor: | 15 |
Jednorazowe Xxl Yuoto Vape, 2500 puff Jednorazowe papierosy E Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| Kolor: | 15 |
Jednorazowe Xxl Yuoto Vape, 2500 puff Jednorazowe papierosy E Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| Kolor: | 15 |
yuoto jednorazowy waporyzator xxl 2500 puff Jednorazowy waporyzator do e-papierosów
| Marka: | yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7ml |
| bateria: | 1200 mah |
| ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| kolor: | 15 |

