Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
Yuoto Jednorazowy waporyzator XXL 2500 Puffs Urządzenie o różnych smakach
| Nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1200mAh |
Yuoto Jednorazowe waporyzatory XXL 2500 Puffs Urządzenie smaki
| Nazwa: | yuoto xxl |
|---|---|
| dmuchnięcia: | 2500 |
| E płyn: | 7 ml |
| Nikotyna: | 5% |
| Bateria: | 1200mAh |
YUOTO jednorazowy vape ARBUZ ICE ecig o smaku owocowym 2500 zaciągnięć
| Ptyś: | 2500 |
|---|---|
| Smak: | 35 |
| Płyn: | 7ml |
| Nikotyna: | 0%,2%,5% |
| Czas dostawy: | 7 ~ 10 dni |
Nienapełnialna bateria yuoto 2500 Hits Vape Zintegrowana bateria 900 mAh
| waporyzować: | ekwipunek jednorazowy |
|---|---|
| Pojemność: | 7ml |
| bateria: | 1200 mah |
| Szczegóły pakowania: | 10 sztuk / opakowanie, 400 sztuk / karton |
| Czas dostawy: | 5-10 dni roboczych |
Yuoto Fruit Flavour 2500 Puff Bar 7ml Ecig Jednorazowe kapsułki Vape
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
W nowym stylu hurtownia Pod długopis jednorazowy elektroniczny papieros Vape Yuoto xxl 2500 zaciągnięć
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
Napój energetyczny o smaku Yuoto xxl Max 3500 zaciągnięć Jednorazowe Vapewholesale jednorazowe vape Cewki z siatki Skórzana powierzchnia 9ml
| Smak: | napój energetyczny |
|---|---|
| Kolor: | brązowy |
| gotowy czas: | 7-12 dni |
| materiał: | AL+skóra |
| Wielkość kartonu: | 45 CM * 40 CM * 27,5 CM |
Gorący sprzedawanie Yuoto Pina Colada Flavour 2500 Puff Bar 7ml Ecig Jednorazowe Pod Vape
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |
5% Nikotyna 1200 Puffs Vape 4,0 ml Pojemność Mały rozmiar 53x32x21 CM
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| ptyś: | 1200 zaciągnięć |
| Nikotyna: | 5% |
| Pojemność soku: | 4 ml |
PUFF BAR PLUS Elektroniczne papierosy Zestawy e-papierosów Yuoto 2500 ptyś arbuz
| Nikotyna: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Moc: | 1200 mAh |
| Pojemność e-soku: | 7ml |
| Specyfikacja: | 44,5 CM * 35 CM * 24,5 CM |
| Fabryka: | TAk |

