Wszystkie produkty
-
Jednorazowy Vape YUOTO
-
2500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
3000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
5000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
4000 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
Jednorazowy waporyzator 3500 zaciągnięć
-
2000 Puffs Jednorazowy Vape
-
1500 zaciągnięć jednorazowy Vape
-
1200 zaciągnięć Vape
-
800 Puffs Vape
-
700 ptysiów Vape
-
600 Chrupek Vape
-
Hamza PatelWow, mają wiele linii, bardzo rozsądne ceny, bardzo kooperatywny personel. Tiger pomóż mi zaoszczędzić dużo czasu. -
Artur HatimiKorzystam z wielu hurtowni i zawsze poluję na najlepsze ceny, najlepsze smaki, a także najlepszą obsługę klienta.Kiedy pracownicy pracują w Yuoto, robią mi wszystko tak łatwo i gładko.
Osoba kontaktowa :
Tiger Zhou
Numer telefonu :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
słowa kluczowe [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] mecz 304 produkty.
Jednorazowe E-CIGS 3500 zaciągnięć Jednorazowy waporyzator USA 5% Nic Bez możliwości ładowania z 19 niesamowitymi smakami
| Nazwa produktu: | Jednorazowa kapsułka |
|---|---|
| Materiał: | SS304 + Pctg + Skóra |
| Model nr.: | XXL MAKS |
| Pojemność płynna: | 9ML |
| Bateria: | Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh |
Jednorazowe Xxl Yuoto Vape, 2500 puff Jednorazowe papierosy E Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Pojemność: | 7 ml |
| Bateria: | 1200 mah |
| Ptyś: | 2500 zaciągnięć |
| Kolor: | 15 |
9,0 ml E Juice Mesh Coil Yuoto Pen Hookah XXL Max 3500 zaciągnięć
| Typ: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | Nieładowalny |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |
Yuoto 0° Jednorazowe, wypełnione podpuszki z 0% 2% 5% poziomem nikotyny
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Odporność cewki: | Cewka z siatki |
| Materiał: | Plastik + AL |
| Smak: | 18 smaków |
| Poziom nikotyny: | 0% 2% 5% |
Yuoto 0° Jednorazowy Pod Z Chin Oryginalny Producent Prawdziwe Smaki
| Pojemność akumulatora: | 650 mAh |
|---|---|
| Odporność cewki: | Cewka z siatki |
| Materiał: | Plastik + AL |
| Smak: | 18 smaków |
| Poziom nikotyny: | 0% 2% 5% |
SS304 Pctg PC Yuoto Bubble 4000 zaciągnięć Akumulator Pojemność cieczy 10 ml
| Rodzaj: | E-papieros jednorazowego użytku |
|---|---|
| Materiał: | SS304+Pctg+PC |
| Orzecznictwo: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Typ ładowania: | kabel |
| Tryb uruchamiania: | podręcznik |
berry bubble tea smak Yuoto xxl Max 3500 zaciągnięć jednorazowy Vape hurtownia i vape siatki cewki skórzana powierzchnia 9ml
| Smak: | herbata z bąbelkami jagodowymi |
|---|---|
| Kolor: | Kolor mlecznobiały |
| Pojemność baterii: | 1200mAh |
| Port: | Shenzhen, Chiny |
| Wielkość kartonu: | 45 CM * 40 CM * 27,5 CM |
truskawka kiwi Yuoto 3500 zaciągnięć jednorazowy Vape pod 2% /5% moc wyjściowa nicotion 3.7v
| Smak: | kiwi truskawkowy |
|---|---|
| Kolor: | cyjan |
| gotowy czas: | 7-12 dni |
| materiał: | AL+skóra |
| Wielkość kartonu: | 45 CM * 40 CM * 27,5 CM |
truskawkowy smak brzoskwiniowy Yuoto xxl Max 3500 zaciągnięć jednorazowy elektroniczny papieros Vape cewki z siatki skórzana powierzchnia 9ml
| Smak: | brzoskwinia truskawka |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| gotowy czas: | 7-12 dni |
| materiał: | glin |
| Wielkość kartonu: | 28,5*28,5*45mm |
2023 Nowe wydanie Wysokiej jakości Dostosowane logo Yuoto 3500 Puff Jednorazowe batoniki Vape Smak
| Smak: | Seria owoców |
|---|---|
| Zmienne napięcie: | Niezmienne napięcie |
| Nadaje się do: | WSZYSTKIE > 18 |
| Nic Sól: | 50 mg |
| Dostosowany pakiet: | Dostępny pakiet OEM |

